Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 15, 2017

„Anioł Stróż” - Nicholas Sparks.

Obraz
Drogi Czytelniku...

Nie od dziś wiadomo, że psiak jest najlepszym i najwierniejszym przyjacielem człowieka (tak, wiem, właściciele kotów w tym momencie się oburzą, przepraszam, ale taka prawda). Uważam, że każdy powinien mieć w domu choć jednego psa (oczywiście jeżeli ma ku temu odpowiednie warunki), zwłaszcza, gdy w domu są dzieci. Zwierzęta te znakomicie wyczuwają to, czy człowiek jest dobry, czy zły, jakie ma zamiary. Nie wiem jak to robią, pewnie mają to w genach. Nicholas Sparks w „Aniele Stróżu” świetnie to pokazuje. Cieszę się, że książka ta trafiła w moje ręce i mogłam ją przeczytać. 

Wspaniale było przenieść się do świata  silnej, choć doświadczonej przez los J
ulie, Richarda, Mike'a, wspaniałego psiaka Śpiewaka i innych.

Na pewno zastanawiacie się jakie są moje odczucia po lekturze.
Już odpowiadam.


Po pierwsze, sentyment. „Anioła Stróża” dostałam od pewnej bliskiej mi osoby na Święta Bożego Narodzenia ładnych kilka lat temu. Byliśmy bardzo blisko (na całe szczęście do dziś…

„Wybory Niny” - Anna Kekus. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Anna KekusTytuł oryginalny: Wybory Niny
Tytuł polski: Wybory NinyWydawnictwo:LiraKategoria:Literatura obyczajowa/RomansCykl:Wybory Niny (tom 1)Data wydania: 23 sierpnia 2017Liczba stron:304 Opis książki:Floryda. Wybory do lokalnych władz i wielka miłość, która nie podlega głosowaniu. Nina, zagubiona emigrantka znad Wisły, poznaje Daniela, miejscowego playboya i początkującego polityka, pracującego w sztabie kandydata na burmistrza. Chłopak, żeby stać się w oczach wyborców człowiekiem godnym zaufania, musi się ustatkować i ożenić. Dlatego proponuje Ninie układ małżeństwo na pokaz. Wkrótce jednak zaczyna kiełkować między nimi prawdziwe uczucie. Czy amerykański bon vivant okaże się godny zaufania Czy dziewczyna z przeszłością nie stanie się dla niego ciężarem Czy w świecie bezwzględnej walki politycznej jest miejsce na wielki romans, który skończy się happy endem?