Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 23, 2019

„Zakochane Trójmiasto” - Agnieszka Lingas-Łoniewska i inni. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Różni AutorzyTytuł oryginalny: Zakochane TrójmiastoTytuł polski:Zakochane TrójmiastoWydawnictwo:Novae ResKategoria:Literatura obyczajowa i romansCykl: AntologiaData wydania:30 stycznia 2019Opis książki:Ponoć miłość może się pojawić pod każdą szerokością geograficzną, ale czy nie jest tak, że niektóre miejsca sprzyjają jej w wyjątkowy sposób? Majestatyczny orłowski klif, tajemnicze jeziora i lasy Borów Tucholskich, słoneczna sopocka plaża, urokliwe zakątki gdańskiego Starego Miasta czy gwarny skwer Kościuszki w Gdyni – oto wymarzona sceneria dla pierwszej randki. A może długo oczekiwanego spotkania po latach?

To właśnie w okolicach Trójmiasta (a czasem też z jego pomocą) odmieni się los bohaterów opowiadań z tego zbioru: zbuntowanej pary outsiderów po przejściach, samotnego autora powieści romantycznych, młodego mężczyzny zafascynowanego tajemniczą dziewczyną ze swoich snów czy perfekcjonistki, której życie w jednej chwili wymyka się spod kontroli. Nieważne, czy szukaj…

„Pierwsza miłość” - Gabriela Gargaś i inni. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Różni AutorzyTytuł oryginalny: Pierwsza miłośćTytuł polski:Pierwsza miłośćWydawnictwo:Czwarta StronaKategoria:Literatura obyczajowa i romansCykl: AntologiaData wydania:30 stycznia 2019Opis książki:Opowieści wyjątkowe jak pierwsza miłość

Pamiętasz swoje pierwsze zakochanie? Motyle w brzuchu, ukradkowe spojrzenia i pewność, że spotkałaś kogoś niezwykłego. Tego nie da się zapomnieć.
Autorzy najpiękniejszych powieści obyczajowych stworzyli opowiadania o niezwykłej sile pierwszych zauroczeń. Ich bohaterowie idą za głosem serca, bo tak kochać można tylko raz, a cudowne wspomnienia zostają na całe życie. To historie pełne uczuć, emocji i wzruszeń niepowtarzalne jak pierwsza miłość.
Czy święto zakochanych może trwać przez cały rok? Zatrzymaj romantyczną atmosferę na dłużej i daj się ponieść sile uczuć. Może jedna z naszych opowieści będzie podobna do twojej?