Posty

Wyświetlanie postów z września 8, 2017

„Dziewczyna ze złotej klatki” - Anna Szafrańska. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Anna SzafrańskaTytuł oryginalny: Dziewczyna ze złotej klatki Tytuł polski: Dziewczyna ze złotej klatki Wydawnictwo: Novae resKategoria: Literatura obyczajowa/Romans Cykl: BrakData wydania: 25 października 2017Liczba stron: 400Opis książki:

„Niczemu winne” - Anna Krzyczkowska. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Anna KrzyczkowskaTytuł oryginalny: Niczemu winneTytuł polski:Niczemu winneWydawnictwo: Szara GodzinaKategoria: Literatura współczesnaCykl: Brak Data wydania: 25 września 2017Liczba stron: 320Opis książki:Szczęście nie zawsze można urodzić. Bywa, że trzeba je pochować.

Laura od lat jest mężatką. Na pozór spełniona i szczęśliwa, z dnia na dzień coraz silniej odczuwa emocjonalną pustkę. Wydaje się jej, że wszystkie prawdziwe uczucia zatrzasnęła wiekiem białej trumny niewielkich rozmiarów. Mimo to uśmiecha się i zawodowo doradza innym, jak się podnieść po upadku. 

Strata, rozczarowanie, bolesne wejście w dorosłość, wulkan miłości, namiętności, nadziei i walki ulokowane w krainie smutku, którą należy ukryć przed światem. Jak się w tym odnaleźć? Opinie:„Piękny język, piękna historia. I marzenia, które się spełniają, może nie do końca tak, jak powinny. Wzruszyłam się niejeden raz. Polecam.”
Magdalena Witkiewicz, pisarka.


„To przejmująca powieść o różnych…