Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 30, 2019

„Kwintesencja Q” - Pepper Winters. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Pepper WintersTytuł oryginalny: Quintessentially QTytuł polski:Kwintesencja QWydawnictwo:Wydawnictwo KobieceKategoria:Literatura obyczajowa i romansCykl: Potwory z ciemności (2)Data wydania:20 lutego 2019Opis książki:Mroczna kontynuacja grzesznej serii Potwory z ciemności!

Q uważa się za potwora, a demony Tess potęgują jego własne. Każdego dnia walczy o to, aby nie stać się tym, kim był jego ojciec. Kiedy kobieta wraca do jego życia, jest gotowy dla niej zabijać, tak jak robił to w przeszłości. Jednak nie wie, czy potrafi dla niej kochać. Tess przysięga zemstę na mężczyznach, którzy ją porwali i sprzedali, a Q obiecuje, że rzuci ich martwe ciała do jej stóp. Jeżeli ma być potworem, to będzie jej potworem.

Przecież w każdym mroku jest szansa na światło.

„Mroczne pożądanie” - T.M. Frazier. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: T.M. FrazierTytuł oryginalny: Dark NeedsTytuł polski:MROCZNE POŻĄDANIEWydawnictwo:Wydawnictwo KobieceKategoria:Literatura Obyczajowa i romansCykl:Mroczne światło (2)Data wydania:27 lutego 2019Opis książki:Drugi tom tajemniczej serii Mroczne światło Jake dokonał zemsty, a jego sumienie ma kolejną złą duszę na koncie. Jednak, kiedy Jake odbiera życie, podsyca też mrok, ten najciemniejszy w swoim sercu. Abby jeszcze nigdy nie widziała jego prawdziwej natury, w której nie brakuje zła. Czy kobieta, która nadała jego życiu sens, przyjmie go do siebie z powrotem? Czy w końcu znajdą spokój i szczęście, którego tak naprawdę pragną? Być może mieliby szansę znaleźć odpowiedzi na te pytania, jednak ich małe szczęścia przyćmi wkrótce zupełnie inny rodzaj mroku, kiedy do ich drzwi zapuka policja i być może w końcu Jake będzie musiał zapłacić za to, co zrobił. Oboje noszą w sercach ciemność, oboje przekonali się, że mogą liczyć tylko na siebie i oboje odkryją smak pierwszego prawdziweg…

„Randka z Hugo Bosym” - Agnieszka Lingas-Łoniewska. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Agnieszka Lingas-ŁoniewskaTytuł oryginalny: Randka z Hugo BosymTytuł polski:Randka z Hugo BosymWydawnictwo:Burda KsiążkiKategoria:Literatura Obyczajowa i romansData wydania:13 lutego 2019Liczba stron:352Opis książki:Zmysłowa powieść bestsellerowej autorki ponad 30 książek to więcej niż płomienny romans. To przejmująca opowieść o zaczynaniu życia na nowo.
Hugo Bosy niemal z dnia na dzień porzucił prowadzoną przez siebie jedną z najlepszych agencji reklamowych w Polsce i przeprowadził się z Warszawy do Wrocławia. Niechętnie mówi o swojej przeszłości, ale poznana przypadkiem piękna i nietuzinkowa Jagoda budzi w nim dawno zapomniane uczucia i pożądanie, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczył. Choć mężczyzna był pewien, że raz na zawsze skończył z miłością, zwariowana, pyskata i zjawiskowa panna Borówko mocno zachwiała jego postanowieniem. Ale czy Jagoda na pewno jest wolna? I czy Hugo odważy się otworzyć przed nią zranione serce?
Mogłoby się wydawać, że gdy los krzyżuje d…

„Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić?” - Natalia Sońska. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Natalia SońskaTytuł oryginalny: Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?Tytuł polski:Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić?Wydawnictwo:Czwarta StronaKategoria:Literatura Obyczajowa i romansCykl:Jagodowa miłość (2)Data wydania:13 lutego 2019Opis książki:Nawet praca w najwspanialszej cukierni, takiej jak „Słodka”, nie uchroni Jagody przed nurtującymi ją problemami. Zbliżająca się sprawa rozwodowa i widmo odebrania odziedziczonej kamienicy to tylko kamyczek w lawinie, którą zapoczątkowało złamane serce. Kłopoty właściciela „Słodkiej” też spadną na głowę rozżalonej Jagody – na szczęście polecony jej prawnik, Teodor, okaże się odpowiednim wsparciem. Długie godziny spędzone w jego towarzystwie, częste rozmowy i nieprzypadkowe spotkania owocują zawiązaniem się przyjaźni. Czy tylko przyjaźni…?

Kawałek pysznego, słodkiego sernika i oparcie w kimś godnym zaufania sprawią, że w życiu kobiety zaświeci promyczek nadziei. Tylko co się stanie, gdy na horyzoncie ponownie zjawi się ten, do któr…

„Cymanowski młyn” - Magdalena Witkiewicz i Stefan Darda. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Magdalena Witkiewicz,                      Stefan DardaTytuł oryginalny: Cymanowski MłynTytuł polski:Cymanowski MłynWydawnictwo:FiliaKategoria:Literatura współczesnaData wydania:13 lutego 2019Opis książki:Małżeństwo Moniki i Macieja przechodzi głęboki kryzys.
Oboje łudzą się, że tajemniczy prezent: urlop w leśnym pensjonacie, z dala od ludzi i cywilizacji, może jeszcze wszystko uratować. Początkowo ulegają romantycznym chwilom, jednak nagły wyjazd Macieja budzi demony przeszłości. Łukasz, przystojny syn właściciela, do złudzenia przypomina Monice jej byłego narzeczonego. Czy to tylko przypadkowe podobieństwo?
Wyjazd, który miał ratować związek, okazuje się początkiem trudnych do wyjaśnienia i niepokojących zdarzeń. Nic nie jest oczywiste, bohaterowie głęboko skrywają tajemnice, a na światło dzienne wypływają przerażające wspomnienia o krwawych zbrodniach sprzed lat.
Kim tak naprawdę jest Łukasz? Czy małżeństwo Moniki i Maćka przetrwa próbę sił? I jaką rolę pełni dziewcz…

„Mroczna miłość” - T.M. Frazier. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: T.M. FrazierTytuł oryginalny: The Dark Light of DayTytuł polski:MROCZNA MIŁOŚĆWydawnictwo:Wydawnictwo KobieceKategoria:Literatura Obyczajowa i romansCykl:Mroczne światło (1)Data wydania:27 lutego 2019Opis książki:Historia, niepokornego, niebezpiecznego zabójcy znanego z serii King! Jake jest mrocznym, tajemniczym, wytatuowanym i bardzo niebezpiecznym motocyklistą, od którego ktoś taki jak 17-letnia Abby powinien trzymać się z daleka. Jednak dziewczyna wbrew pozorom nie jest taka niewinna, jak mogłoby się wydawać, a życiowe doświadczenia sprawiły, że niełatwo ją złamać. Jake i Abby poznają się w dziwnych okolicznościach. Ona spędza noc w samochodzie swojej zmarłej babci na złomowisku, on robił to, co zdarzało mu się dość często, czyli spędzał czas… w miłym towarzystwie. Oboje noszą w sercach ciemność, oboje przekonali się, że mogą liczyć tylko na siebie i oboje odkryją smak pierwszego prawdziwego uczucia, które narodzi się… w mroku.

„WINNA” - Alicja Sinicka. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Alicja SinickaTytuł oryginalny: WINNATytuł polski:WINNAWydawnictwo:Wydawnictwo KobieceKategoria:Literatura Obyczajowa i romansData wydania:13 lutego 2019Opis książki:Ona jest zawsze winna… Wendy jest wyczerpana. Otaczają ją toksyczni ludzie: ojciec, który obwinia ją o wypadek z przeszłości i były ukochany, który ją zdradził. Kobieta nie może odciąć się od byłego partnera, ponieważ ten pracuje dla jej ojca. Czuje, że pętla wokół jej szyi z każdym dniem coraz bardziej się zaciska. Gdy poznaje Jima, pociągającego wojskowego, ma nadzieję, że to mężczyzna, który w końcu odmieni jej życie. Jednak szybko się przekona, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje i ma wobec niej zupełnie inne zamiary. Myśląc, że robi krok w stronę szczęśliwego życia, Wendy pakuje się w wielkie kłopoty. Okazuje się, że jej dotychczasowe problemy są błahostkami w obliczu nadchodzącego niebezpieczeństwa. Alicja Sinicka, autorka Oczu wilka powraca z długo wyczekiwaną powieścią!

„Sponsor. Tom 2” - K.N. Haner. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: K.N. HanerTytuł oryginalny: SponsorTytuł polski:SponsorWydawnictwo:Editio RedKategoria:Literatura obyczajowa i romansCykl:Sponsor (2)Data wydania:13 lutego 2019Opis książki: Królowa Dramatów kolejny raz zaskakuje! Romans inny niż wszystkie!Nieszczęśliwy wypadek odebrał Kalinie zdrowie. Wyczerpująca rehabilitacja, opieka nad młodszą siostrą Sabriną, złamane serce i niedaleka przeszłość nie dają jej ani chwili wytchnienia. Gdy wydaje się, że dziewczyna powoli wychodzi na prostą, jedna zaskakująca wiadomość stawia ją przed ogromnie trudną decyzją. Czy Kalina będzie w stanie wybaczyć Nathanowi? Czy będzie potrafiła wesprzeć mężczyznę, którego kocha, a który tak bardzo ją skrzywdził? Nathan wie, że musi przegonić własne demony, by stawić czoła problemom i zmierzyć się z tym, co przyniesie los. Razem z Kaliną będą musieli walczyć o miłość, a droga nie będzie prosta. Mur, który między sobą zbudowali, zacznie się w końcu kruszyć, jednak pewne osoby zrobią wszystko, by rozdzie…