Posty

Wyświetlanie postów z lutego 7, 2020

„Sentymentalna Bzdura” - Ludka Skrzydlewska. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Ludka SkrzydlewskaTytuł oryginalny:Sentymentalna BzduraTytuł polski:Sentymentalna BzduraWydawnictwo:Editio RedKategoria:Literatura obyczajowa i romansCykl:BrakData wydania:12 lutego 2020Liczba stron:576Opis książki:Gorący romans z wątkiem sensacyjnym w tle.

Veronica, dziewczyna z niewielkiego angielskiego miasteczka, od pięciu lat mieszka w Londynie. Trenuje krav magę, pracuje w różnych firmach, zmienia korporacje jak rękawiczki. Dokładnie tak jak niektórzy ludzie zmieniają partnerów. Tyle że Veronica nie ma nikogo, kim byłaby zainteresowana. Za plecami nazywana "królową śniegu", ma uzasadnione powody, by odczuwać niechęć do mężczyzn, szczególnie tych, którym się podoba.

Dziewczyna została zaproszona na ślub starszej siostry – i ma poważny kłopot. Wizyta w rodzinnych stronach to powrót do historii, o której od pięciu lat próbuje zapomnieć. Za smutną przeszłością Veroniki stoi konkretna osoba, niejaki Carter, drapieżca seksualny z rodu o szerokich koneksjach. …

„Pakt z Diabłem” - Meghan March. [ZAPOWIEDŹ]

Obraz
Informacje: Autor: Meghan  MarchTytuł oryginalny: Deal with the DevilTytuł polski:Pakt z DiabłemWydawnictwo:Editio RedKategoria:Literatura obyczajowa i romansCykl:The Forge Trilogy (1)Data wydania:12 lutego 2020Liczba stron:204Opis książki:Drapieżny miliarder Jericho Forge nie przegrywa. Nigdy się nie wycofuje i zawsze dostaje to, na co ma akurat ochotę. Nie potrzebuje pozwoleń i nie musi nikogo przepraszać. On może wszystko. Dosłownie. Nie ma żadnych skrupułów. Podobnie jak olśniewająca India Baptiste, zwana Królową Midas, niezrównana pokerzystka, znana z cudownej urody i bezwzględności w grze. Jeśli India postanowi, że musi wygrać, zrobi wszystko, aby to osiągnąć. Nawet jeśli miałaby dać w zastaw samą siebie. 

Niestety, zakład z Forge'em nie był dobrym pomysłem. Kobieta spodziewała się, że w ten sposób wygra dziesięć milionów dolarów, pieniądze, od których tak wiele zależało. Jednak tym razem przegrała. Straciła wszystko, co naprawdę kochała. I znalazła się w całkowitej władzy męż…