„Niezbity dowód” - Małgorzata Rogala.
Drogi Czytelniku... Pewna samozwańcza prywatna pani detektyw? Jest. Prośba o pomoc w poznaniu prawdy? Znajdzie się. Pewne morderstwo? Będzie. Pewne lampy? Oczywiście. Majestatyczna Szwajcaria w tle? Jasne. Kradzież? Niestety... Pewne śledztwo? Nie obędzie się bez niego. Chciwość ludzka? Cóż... Sekrety, kłamstwa? Pewnie. Między innymi właśnie to znajdziemy w jednej z najnowszych książek Małgorzaty Rogali pod tytułem „Niezbity dowód”. Jaki osiągnęła efekt? By poznać odpowiedź na to pytanie odsyłam do lektury, książki oczywiście. Jest to tom trzeci cyklu Celina Stefańska. Wspaniale było przenieść się do świata Dominiki, Celiny, Adeli, Katarzyny, Grety, Krzysia, Karola, Eleonory, Ksawerego, Kubusia, Tomka, Stanisława, Mariusza, Zygmunta, Floriana, Ewy, Pawła i innych. Na pewno zastanawiacie się jakie są moje odczucia po lekturze. Już odpowiadam. Po pierwsze, bohaterowie. Są dobrze wykreowani, zróżnicowani i interesujący. Czy kogoś lubię nadal? Tak, Dominikę i Celinę. Niestety nikog...