„Łabędź i szakal” - J. A. Redmerski. [ZAPOWIEDŹ]


  Informacje:

 • Autor: J.A. Redmerski
 • Tytuł oryginalny: The Swan & the Jackal
 • Tytuł polski: Łabędź i szakal
 • Wydawnictwo: NieZwykłe
 • Kategoria: Thriller/Sensacja/Kryminał
 • Cykl: W towarzystwie zabójców (3)  
 • Data wydania: 6 lutego 2019

 Opis książki:

Fredrik Gustavsson nigdy nie sądził, że mógłby się zakochać. Był przekonany, że żadna kobieta nie zaakceptuje jego okrutnej natury. Aż pewnego dnia poznał Seraphinę – kobietę tak samo brutalną i spragnioną krwi jak on. Spędzili razem dwa krótkie, ale niezapomniane lata, przepełnione pożądaniem, śmiercią i najmroczniejszą formą miłości.

A potem Seraphina zniknęła.

Minęło sześć lat, odkąd sadystyczna kochanka Fredrika przewróciła jego świat do góry nogami. Seraphina wciąż się ukrywa, ale Fredrik w końcu wpada na jej trop. Okazuje się, że kluczem do jej odzyskania jest urocza, niewinna kobieta o imieniu Cassia. Niestety, po pożarze, który wznieciła Seraphina, Cassia cierpi na amnezję i nie może udzielić Fredrikowi odpowiedzi na dręczące go pytania. Nie mając innego wyjścia, Fredrik zamyka ją w swojej piwnicy; nie tylko po to, by odświeżyć jej pamięć, ale także, by ochronić ją przed swoją byłą ukochaną, która pragnie jej śmierci. 
Cassia jest światełkiem w ciemności, którego Fredrik nigdy nie spodziewał się ujrzeć. Jej życzliwość, empatia i dobre serce sprawiają, że mężczyzna zaczyna kwestionować swoją miłość do Seraphiny i odkrywać rodzące się uczucie do Cassii. Przez cały czas ma jednak świadomość, że aby naprawdę pokochać jedną z nich, musi zabić drugą. 
Jaką decyzję podejmie Fredrik? Wybierze światło czy ciemność? A może coś jeszcze potężniejszego zniszczy jego udręczoną duszę?

Komentarze

 1. Książek tego autora nie znam, ale tytuł tej pozycji wydawniczej wydaje się całkiem ciekawy i intrygujący. 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, jak to nie znasz?
   A "Na krawędzi nigdy" i "Na krawędzi zawsze" nic Ci nie mówi? To ten sam autor.

   Usuń
  2. Jaka ze mnie gapa! Nie skojarzyłam na początku... Dzięki za przypomnienie. 😁

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

„Sponsor. Tom 1” - K.N. Haner. [PRZEDPREMIEROWO]

„Strażnik” - Paulina Hendel.

„Płatki wspomnień” - Augusta Docher.